Реєстрація торгової марки

Патентний повірений, Адвокат Яна КОНДРАТЮК. Дзвоніть 063 2678037. Наш Viber або Telegram. info@uatm.ua

Наш Блог

27.08.2023 15:45:17

Музичні торговельні марки в Європейському Союзі

Детальніше...
06.07.2023 14:34:25

Дещо про канцтоваріи - кому належить бренд Moleskine?

Детальніше...
15.06.2023 21:33:11

Сінгапурський договір в Україні та торгові марки.

Детальніше...
12.04.2023 20:41:29

Як зареєструвати торгову марку еко-бренду

Детальніше...
19.03.2023 09:00:59

Дивні іноді шляхи доменні! Або ще раз про домен lowrance.ua

Детальніше...
01.02.2023 11:45:35

Як правильно купити домен UA та не потрапити у халепу

Детальніше...
21.12.2022 17:43:41

Назва держави у складі торгової марки

Детальніше...
16.08.2022 13:57:04

ТМ ARESTOVYCH, то що - продаж алкоголю чи дошкільні навчальні заклади?

Детальніше...

Останні статті

02.05.2020 17:55:36

Звукові торговельні марки України, Росії та Європейської спільноти

Детальніше...
21.08.2015 14:16:25

Висновок експерта - торгова марка, домен, фірмове найменування

Детальніше...
20.08.2014 11:27:15

Домен UA 2014: что и почем?

Детальніше...
20.08.2014 10:58:55

Торговая марка - каковы сборы и пошлины с нерезидентов

Детальніше...
01.03.2014 12:44:40

Обувь от Carlo Pazolini - торговая марка для новой пары

Детальніше...
18.09.2012 17:34:44

Louis Vuitton – история и наши дни легендарного бренда

Детальніше...
16.09.2012 11:58:59

Регистрация и защита товарного знака в России

Детальніше...
16.09.2012 11:12:54

Для чего нужен товарный знак - российские реалии

Детальніше...

Торгова марка

Патент, торгова марка - адвокат Яна Кондратюк

ПРАЦЮЙТЕ З НАМИ!
Ми пропонуємо Вам: 
а) 20 років досвіду, а це -  понад 5200 успішно зареєстрованих ТМ; 
б) Два Патентні повірені та три юристи працюють для Вас!
в) Краща вартість реєстрації ТМ (словесний, ч/б знак в одному класі при стандартному терміні, все включено!) - лише 7285 грн!   
А ще:  домен UA, патенти, магазин ТМ і доменів UA, штрих-коди та багато іншого.

Що таке торгова марка (ТМ)?
Це символ, знак, позначення для Ваших товарів або послуг. Юридично торговою маркою такий символ стає тільки після його держреєстрації. Сам факт такої реєстрації засвідчується Свідоцтвом України.
Крім того, важливо розуміти те, на що діють права, які Ви маєте на зареєстроване позначення. Відповідно до чинного законодавства України Ваші права визначаються тим зображенням, яке наведене у Свідоцтві. А також тим переліком товарів та / або послуг, які таке зазначені у цьому Вашому Свідоцтві. 

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ В УКРАЇНІ

Захищає Ваші права від посягань. 
Дає можливість притягнути до відповідальності конкурентів, що мають схожі Знаки!  
Ви отримаєте домен UA.
Після подання Заявки одразу можлива міжнародна реєстрація Вашої ТМ.

Реєстрація торгової марки


торговая маркаСтандартна та прискорена процедури:
 • Стандартна реєстрація. Ця реєстрація має один недолік - триває вона більше 1-го року, зазвичай від 15-16 місяців, а інколи - навіть до 2 років. Але права на заявлене позначення діють від дати подання заявки на реєстрацію. Така реєстрація ТМ має мінімальну вартість.
 • Прискорена процедура. Всього 7-7,5 місяців і ТМ стане Ваша. До речі, і домен UA - теж! Прискорена реєстрація потрібна тим, хто вважає за краще отримати права якомога швидше. Вартість її істотно залежить від кількості класів. Про класи товарів і послуг для реєстрації торговельних марок є в розділі меню "Міжнародна класифікація". Важливе застереження! Нажаль, на час воєнного стану рішенням державних органів процедура прискорення тимчасово призупинена. 
Міжнародна торгова марка.
 • Ваш знак і бізнес в Україні - це добре. А ось Ваш знак і бізнес в Німеччині або США (та у тій же Польщі) - це зовсім інші, значно більші перспективи. У нас - багаторічний досвід та сотні зареєстрованих знаків за межами України! 
 Докладно про те, як зареєструвати торгову марку

Домен UA

Домен UA та торгова марка
домен UA та торгова марка 15 років досвіду!  Ніхто в Україні не зміг зареєструвати стільки ТМ саме для доменних імен. Тому, якщо Ви бажаєте отримати добру адресу швидко і надійно - ми зробимо це для Вас! За 15 років нами зареєстровані ТМ для багатьох сотень кращих адрес: m.ua, internet.ua та tourism.ua - наша робота. Та ще багато сотень кращих адрес.
У нас Ви отримаєте практично будь-який домен. Адже більш ніж половина українських однолітерних адрес та ТМ це наша робота. Всі наші Клієнти отримали те, що хотіли. Наприклад, ТМ для домену I.UA - наша робота, і для O.UA - теж, і для N.UA - знову наша робота. Але, як відомо, кількість ХОРОШИХ імен в Інтернеті обмежена. Починайте вже сьогодні, тому що завтра буде або  пізно, або набагато складніше.
Купити добру адресу - завжди дорожче, ніж зареєструвати. Отримайте те, що Вам потрібно вже зараз, або буде потрібно пізніше. І тоді Вашу адресу не вкрадуть сквотери або конкуренти, щоб перепродати ВАМ ЖЕ втридорога. Сама реєстрація UA на 1 рік у нас - 2100 грн, що дешевше ніж у багатьох компаній. Наш перший сайт, на якому представлена реєстрація доменів створений ще у 2002 році!

Докладно про  домен UA

Перевірка торгової марки

 • Перевірка торгової марки полягає в юридичній перевірці знака на те, чи не порушує він громадський порядок, принципи гуманності і моралі. 
 • Пошук - це вже перевірка Вашого знака на тотожність і схожість з раніше заявленими знаками. Він проводиться: або ДО подання Заявки на реєстрацію, або відразу ПІСЛЯ подання Заявки. Але іноді краще насамперед подати Заявку. І тоді ваші права на ТМ підуть від дати її подання. А вже потім (!), через тиждень - другий, провести пошук. Тоді в результатах перевірки буде і Ваша Заявка. Але такий спосіб має сенс тоді, коли Ви нікуди не поспішаєте. У всіх інших випадках: на початку перевіряємо, а тільки потім подаємо Заявку.
 • При перевірці перевіряються за національною процедурою та за міжнародною процедурою: а) знаки, які вже отримали реєстрацію; б) знаки, які тільки заявлені та поки не пройшли реєстрацію.
 • Варіанти перевірки та пошуку. Є такі види знаків: словесні, зображувальні та їх комбінації (комбіновані). Тому і пошук буде проводитися щодо словесних, зображувальних або комбінованих позначень. Більшості наших Клієнтів ми радимо проводити пошук тільки словесної частини знака. Такий пошук дешевше у два рази, ніж пошук комбінованого знака.
 • Терміни і вартість перевірки. Вони залежать:  а) від кількості класів реєстрації знака та б)  від виду знака. Вартість попереднього пошуку та перевірки словесного знака по одному класу  лише 1200 грн.

Штрих код. Отримання штрих-коду.

Штрих код

Штрих-коди для Ваших товарів!
Отримати штрих-код з нами дуже просто! Ми з Вами підписуємо Договір на послуги з отримання штрихкоду. Ви видаєте нам Довіреність на дії по його отриманню. Проходять потрібні платежі. Ми готуємо і подаємо всі необхідні документи в Асоціацію Товарної Нумерації України "ДжіЕс1 Україна" (GS1). Якщо ви не в Києві, то документи для отримання штрих коду можна надіслати і рекомендованим листом або кур'єрською  службою ("Нова пошта"  тощо);
Вартість отримання. Вона залежить від розмірів (виду) підприємства: або Ви велике підприємство, або мале підприємство або Ви - СПД (Суб'єкт підприємницької діяльності). Розміри платежів в Асоціацію Товарної Нумерації України "ДжіЕс1 Україна" (раніше - "ЕАН-Україна") по отриманню штрих-коду єдині для всієї України. Тому за штрихкод доведеться платити однаково: що в Києві, що в Харкові чи Донецьку.
Терміни отримання. В середньому після підписання Договору, отримання документів і проходження платежів проходить два тижні. Термін реєстрації штрих-коду можна і зменшити. Але це вимагатиме і невеликої додаткової оплати. Отримані документи Вашого за штрих-кодами після одержання ми відправимо Вам рекомендованим листом або кур'єрською  службою в будь-який регіон України. 

  Про те, як отримати штрих-код

Купити домен ua. Продаж ТМ. Ліцензія.

 • Продати або купити домен ua. Мовою закону це - передання прав на ту ТМ, за якою отримано цю адресу. Відповідно до Правил цієї доменної зони продаж адреси можливий тільки після передачі самої ТМ. Щоб дізнатися, за якою ТМ отримано домен, треба знати номер Свідоцтва. Продаж домену і передання прав - це складний процес. І небезпечний насамперед для покупця ТМ і доменного імені. Особлива складність у тривалості передання ТМ. Зазвичай вона складає десь 2 місяці. Ми вже неодноразово супроводжували такі угоди. Тому зробимо це на вищому рівні для Вас! 
 • Передання прав на ТМ. Відбувається за Договором передання прав. Якщо юридично правильно говорити, то правильно вживати не термін "продаж ТМ", а саме - "передання прав". Адже відповідно до Цивільного кодексу України - "передання прав на торговельну марку". 
 • Ліцензійний договір і Ліцензія.  Ваш бренд живе своїм життям. Але часто реєстрація ТМ йде лише для того, щоб одразу або продати, або передати ТМ за Ліцензійним договором. Особливо це модно для виведення прибутку за кордон шляхом укладення Ліцензійного договору та отримання роялті Нерезидентом. Але, в такому випадку, треба пам'ятати, що і Ваш знак краще реєструвати на Нерезидента.  І за законом в Україні це може для Вас зробити тільки Патентний повірений. Який і очолює наше Агентство. Починаючи процедуру отримання ТМ, не забувайте про те завдання, яке маєте за намір вирішити такою процедурою! 

ПРОМИСЛОВИЙ ЗРАЗОК, КОРИСНА МОДЕЛЬ І ВИНАХІД.

Отримання патенту.

 • Свідоцтво на промисловий зразок (скорочено - Промзразок). Промзразок захищає форму, розмальовку та їх поєднання у зовнішньому вигляді промислового виробу. Вимоги до Промзразка прості - новизна та індивідуальний характер. При цьому новизна розуміється саме як світова новизна. Свідоцтво в Україні видається без проведення кваліфікаційної експертизи. Докладно  про патенти.
 • Патент на корисну модель (КМ). Такий патент захищає: а) Або спосіб (тобто - дії матеріальних предметів над матеріальними предметами); б) Або саму конструкцію промислового виробу. Вимоги до корисної моделі теж прості - 1) новизна і 2) промислова придатність. При цьому новизна КМ розуміється як світова новизна. Патент на КМ видається без проведення кваліфікаційної експертизи.
 • Патент на винахід. Це вищий пілотаж патентної справи. І далеко не кожен Патентний повірений здатен фахово написати його. Винахід захищає або спосіб (тобто дії матеріальних предметів над матеріальними предметами). Або  конструкцію виробу. Або в ньому допускається ще й з'єднання способу і пристрою для його здійснення. Тому і вимоги до винаходу складніше: 1) новизна, 2) промислова придатність і 3) винахідницький рівень. При цьому новизна винаходу теж розуміється як світова новизна. Охоронний документ на винахід видається тільки після проведення кваліфікаційної експертизи.