Регистрация торговой марки

Патентный поверенный и Адвокат Яна КОНДРАТЮК. Звоните: 0632678037. Наш Viber и Telegram. info@uatm.ua

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності ТОВ УКРАЇНСЬКІ ТОРГОВЕЛЬНІ МАРКИ у реєстрації доменних імен та торгових марок


Товариство з обмеженою відповідальністю УКРАЇНСЬКІ ТОРГОВЕЛЬНІ МАРКИ (далі – ТОВ), виходячи з принципів поваги права своїх Клієнтів на охорону персональних даних та особисту інформацію, цим заявляє про наші підходи до конфіденційності. 

Персональна інформація.
Процес реєстрація доменного імені та реєстрація торговельної марки передбачає надання нам персональної інформації про власника прав на доменне ім'я та торгову марку. При цьому дані та інформації про власника прав на доменне ім'я згідно з Правилами домену UA повинні і можуть бути відкритими, а також можуть бути опубліковані у загальнодоступних джерелах (наприклад, у публічних сервісах WHOIS, UANIC). Ми нічого не можемо з цим поробити: такими є Правила домену UA.
Водночас фінансові (комерційні) відомості, що стосуються надання послуг нашим Клієнтам (наприклад, кількість зареєстрованих доменних імен, сума та порядок оплати, терміни та умови виконання замовлень, логіни та паролі для управління доменними іменами і т. д. є комерційною таємницею, тобто конфіденційними, ця інформація нами не передається третім особам за жодних обставин, але як Ви розумієте, винятком може бути рішення суду. 

Мета збору персональної інформації  про Клієнтів. 
Метою збору персональної інформації є забезпечення можливості надання послуг з реєстрації доменів та торгових марок Вам, наші шановні Клієнти. Збір персональних даних відбувається виключно за умови повної Згоди Реєстранта на обробку його персональних даних

Захист персональної інформації про Клієнтів.
ТОВ вживає запобіжних заходів, включаючи адміністративні, технічні та фізичні, для захисту вашої персональної інформації від втрати, крадіжки, несумлінного використання, а також від несанкціонованого доступу, розкриття, зміни та непередбачуваного знищення.
Водночас ТОВ не несе відповідальності за втрату даних (логіна та пароля) самим Клієнтом або якщо витік інформації стався з вини самого Клієнта. Так само ТОВ не несе відповідальності за будь-який витік інформації, що стався внаслідок некоректності роботи програмного забезпечення сторонніх виробників, протоколів та інших технічних засобів, що використовуються ним при наданні послуг. 

Зберігання інформації  про Клієнтів. 
ТОВ зберігає Вашу інформацію протягом терміну, необхідного для виконання цілей, що описуються в цій Політиці Конфіденційності, за винятком випадків, коли більш тривалий період зберігання інформації необхідний відповідно до законодавства України або дозволено ним. 

Інформація Партнерів. 
На сайті ТОВ може бути розміщена інформація інформаційного або рекламного змісту від партнерів ТОВ. Ми намагаємося, щоб якість такої інформації була високою та задовольняла потреби наших Клієнтів. Водночас ТОВ не може нести відповідальності за зміст такої інформації та політику їхньої конфіденційності, а також за діяльність або бездіяльність Партнерів щодо Вас, або щодо замовлених Вами послуг. 

Зміни цієї Політики.
Ця Політика конфіденційності не є остаточною і може бути змінена та доповнена з боку ТОВ без згоди Клієнтів / Замовників / Реєстрантів. Але про всі зміни в Політиці конфіденційності Клієнти будуть повідомлені електронною поштою або спеціальним повідомленням на головній сторінці сайту. 

З повагою до Вас!
ТОВ «Українські торговельні марки»