Про приєднання України до Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про приєднання України до Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське прав
Верховна Рада України постановляє:
Приєднатися до Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право, 1996 року (додається*).
Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 20 вересня 2001 року
N 2733-III
* Додається до оригіналу.
На сайті також є Закон України Про авторське право і суміжні права.
Договір Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право — це договір, який посилює і розширює захист авторських прав у сучасних умовах розвитку інформаційних та комунікаційних технологій. Цей договір був прийнятий 20 грудня 1996 року в Женеві і набув чинності 6 березня 2002 року. До нього приєдналися 179 країн, включаючи Україну
Основні положення договору такі:
• Договір визнає, що комп'ютерні програми і бази даних охороняються як літературні твори за Бернською конвенцією
• Договір надає авторам виключне право на відтворення своїх творів у будь-якій формі і способом, включаючи тимчасове відтворення в цифровому середовищі.
• Договір надає авторам виключне право на розповсюдження своїх творів у будь-якій формі, включаючи продаж, оренду, запозичення і інші способи передачі власності або володіння.
• Договір надає авторам виключне право на публічне виконання своїх творів, включаючи безпосереднє і опосередковане виконання, а також виконання за допомогою будь-яких засобів і процедур.
• Договір надає авторам виключне право на публічне повідомлення своїх творів, включаючи безпосереднє і опосередковане повідомлення, а також повідомлення за допомогою будь-яких засобів і процедур.
• Договір зобов'язує Договірні Сторони забезпечити правовий захист від обходу технічних заходів, які використовуються авторами для захисту своїх творів.
Договір Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право - це важливий документ, який відповідає сучасним викликам і потребам авторів і користувачів літературних і художніх творів. Цей договір сприяє міжнародному співробітництву і гармонізації у сфері авторського права, а також захищає інтереси авторів і їхніх нащадків.
На головну сторінку Про торгову марку >>>