Реєстрація торгової марки

Новини

10.05.2021 08:18:34

Новый доменный спор в WIPO по украинским доменам согласно UDRP

Детальніше...
17.04.2021 14:30:34

Кому принадлежит патент - иногда только суд рассудит

Детальніше...
17.03.2021 16:58:43

Домену UA скоро исполнится 28 лет.

Детальніше...
19.02.2021 14:02:27

Изобретение - работает ли в Украине патентная защита?

Детальніше...
12.01.2021 20:41:29

Как зарегистрировать торговую марку эко-бренда

Детальніше...
23.12.2020 11:09:13

Страшно интересно: торговые марки та тему Halloween

Детальніше...
09.10.2020 14:21:33

Послесловие ко Дню фармацевтического работника – про Аптечные бренды в Украине

Детальніше...
26.09.2020 19:01:16

Наш патент на полезную модель шагает в Россию и США

Детальніше...

Останні статті

Торгова марка

Кондратюк Ігор Вікторович
Патентний повірений України

Працюйте з нами!
Ми пропонуємо Вам: 
а) 20 років досвіду, а це -  більше 4000 успішно зареєстрованих ТМ; 
б) Два Патентні повірені і три юристи працюють для Вас!
в) Краща вартість на подання Заявки  на  знак - всього 1500 грн!   
А ще:  домен UA патенти магазин ТМ и доменів UA штрих-коди
З нами - краще!!

Що таке торгова марка (ТМ)?
Це символ, знак, позначення для Ваших товарів або послуг. І юридично торговою маркою такий символ стає тільки після його держреєстрації. 

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ В УКРАЇНІ 

Реєстрація торгової марки


строк реєстрації торгової маркиСтандартна та прискорена процедури:
 • Стандартна реєстрація. Ця реєстрація має один недолік - триває вона більше 1-го року, зазвичай 15-16 місяців. Але права на заявлене позначення діють від дати подання заявки на реєстрацію. Така реєстрація ТМ має мінімальну вартість.
 • Прискорена процедура. Всього 7-7,5 місяців і ТМ стане Ваша. До речі, і домен UA - теж! Прискорена реєстрація потрібна тим, хто вважає за краще отримати права якомога швидше. Вартість її істотно залежить від кількості класів. Про класи товарів і послуг для реєстрації товарних знаків є в розділі меню "Міжнародна класифікація".
Міжнародна торгова марка.
 • Ваш знак і бізнес в Україні - це добре. А ось Ваш знак і бізнес в Німеччині або США (та у тієї ж Польщі) - це зовсім інші перспективи. У нас - багаторічний досвід та сотні зареєстрованих знаків! 
 Докладно про те, як  зареєструвати торгову марку

Домен UA

Яна Кондратюк
Адвокат. Патентний повіреный України

Домен UA и торгова марка

 • 15 років досвіду!  Ніхто в Україні не зміг зареєструвати стільки ТМ саме для доменних імен. Тому, якщо Ви бажаєте отримати добру адресу швидко і надійно - ми зробимо це для Вас! За 15 років нами зареєстровані ТМ для багатьох сотень кращих адрес: і odnoklassniki.ua і internet.ua і tourism.ua - наша робота. І ще  - багато сотень кращих адрес.                             
 • У нас Ви отримаєте практично будь-який домен. Адже більше половини українських одно-літерних адрес та ТМ - наша робота. Всі наші Клієнти отримали те, що хотіли. Наприклад, ТМ для домену I.UA - наша робота, і для O.UA - теж, і для N.UA - знову наша робота. Але, як відомо, кількість ХОРОШИХ імен в Інтернеті обмежена. Починайте вже сьогодні, тому що завтра - буде або  пізно, або набагато складніше.
 • Купити добру адресу - завжди дорожче, ніж зареєструвати. Отримайте зараз те, що вам потрібно вже зараз, або буде потрібно пізніше. І тоді Вашу адресу не вкрадуть сквотери або конкуренти, щоб перепродати ВАМ ЖЕ втридорога. Сама реєстрація UA на 1 рік у нас - 1050 грн, що дешевше ніж у багатьох компаній. Наш перший сайт, на якому представлена реєстрація доменів створений ще в 2002 році!
Докладно про  домен UA

Перевірка торгової марки

 • Перевірка торгової марки полягає в юридичній перевірки знака на те, чи не порушує він громадський порядок, принципи гуманності і моралі. 
 • Пошук - це вже перевірка Вашого знака на тотожність і схожість з раніше заявленими знаками. Він проводиться: або ДО подання Заявки на реєстрацію, або відразу ПІСЛЯ подання Заявки. Але іноді краще насамперед - подати Заявку. І тоді ваші права на ТМ підуть від дати її подання. А вже потім (!), через тиждень - другий, провести пошук. Тоді в результатах перевірки буде і Ваша Заявка. Але такий спосіб має сенс тоді, коли Ви нікуди не поспішаєте. У всіх інших випадках: на початку - перевіряємо, а тільки потім - подаємо Заявку.
 • При перевірці перевіряються за національною процедурою та за міжнародною процедурою: а) знаки, які вже отримали реєстрацію; б) знаки, які тільки заявлені і поки не пройшли реєстрацію.
 • Варіанти перевірки та пошуку. Є такі види знаків: словесні, зображувальні та їх комбінації (комбіновані). Тому і пошук буде проводитися щодо словесних, зображувальних або комбінованих позначень. Більшості наших Клієнтів ми радимо проводити пошук тільки словесної частини знака. Такий пошук дешевше в два рази, ніж пошук комбінованого знака.
 • Терміни і вартість перевірки. Вони залежать:  а) від кількості класів реєстрації знака та б)  від виду знака. Вартість попереднього пошуку та перевірки словесного знака по одному класу - всього 1200 грн.

Штрих код. Отримання штрих-коду.

Штрих-коди для Ваших товарів!

 • Отримати штрих-код з нами дуже просто! Ми з Вами підписуємо Договір на послуги з отримання штрихкоду. Ви видаєте нам Довіреність на дії по його отриманню. Проходять потрібні платежі. Ми готуємо і подаємо всі необхідні документи в Асоціацію Товарної Нумерації України "ДжіЕс1 Україна" (GS1). Якщо ви не в Києві, то документи для отримання штрих коду можна надіслати і рекомендованим листом або службами кур'єрської доставки;
 • Вартість отримання. Вона залежить від розмірів (виду) підприємства: або це-велике підприємство, або мале підприємство або це-Суб'єкт підприємницької діяльності. Розміри платежів в Асоціація Товарної Нумерації України " ДжіЕс1 Україна "(раніше - "ЕАН-Україна") по отриманню штрих-коду - єдині для всієї України. Тому за штрихкод доведеться платити однаково: що в Києві, що в Харкові чи Донецьку.
 • Терміни отримання. В середньому після підписання Договору, отримання документів і проходження платежів проходить два тижні. Термін реєстрації штрих-коду можна і зменшити. Але це вимагатиме і невеликої додаткової оплати. Отримані документи Вашого за штрих-кодами після одержання ми відправимо Вам рекомендованим листом або службами кур'єрської доставки в будь-який регіон України. 

Купити домен ua. Продаж ТМ. Ліцензія.

 • Продати або купити домен ua. Мовою закону це - передання прав на ту ТМ, за якою отримано цю адресу. Відповідно, згідно Правил доменої зони і продаж адреси можлива тільки після передачі самої ТМ. Щоб дізнатися, за якою ТМ отримано домен, треба знати номер Свідоцтва. Він вказаний в інформації про цей домен в полі "license". Продаж домену і передача прав-це складний процес. І небезпечний, насамперед, для покупця ТМ і домену. Особлива складність в тому, що термін "admin-c" з Правил домену не має чіткого юридичного тлумачення. Ми вже неодноразово супроводжували такі угоди і зробимо це на вищому рівні для Вас! 
 • Передання прав на ТМ. Відбувається за Договором передання прав. Якщо юридично правильно говорити-то треба вживати не термін "продаж ТМ", а саме - "передання прав". Адже за Цивільним кодексом України - "передання прав на торговельну марку". 
 • Ліцензійний договір і Ліцензія.  Ваш бренд живе своїм життям. Але часто реєстрація ТМ йде лише для того, щоб одразу або продати, або передати ТМ за Ліцензійним договором. Особливо це модно для виведення прибутку за кордон шляхом укладення Ліцензійного договору та отримання роялті Нерезидентом. Але, в такому випадку, треба пам'ятати, що і Ваш знак краще реєструвати на Нерезидента.  І за законом в Україні це може для Вас зробити тільки Патентний повірений. Який і очолює наше Агентство. Починаючи процедуру отримання ТМ, не забувайте про те завдання, яке маєте за намір вирішити такою процедурою! 

ПРОМИСЛОВИЙ ЗРАЗОК, КОРИСНА МОДЕЛЬ І ВИНАХІД.

Отримання патенту.

 • Патент на промисловий зразок. Такий патент захищає форму, розмальовку і їх поєднання у промислового виробу. Вимоги до нього прості - світова новизна і звичайно ж - промислова придатність. При цьому новизна розуміється саме як світова новизна. Цей патент в Україні видається без проведення кваліфікаційної експертизи. А в тій же Росії є така експертиза і там отримати патент на промисловий зразок вельми непросто. Докладно  про патенти.
 • Патент на корисну модель (КМ). Такий патент захищаєє: а) Або спосіб (тобто - дії матеріальних предметів над матеріальними предметами); б) Або саму конструкцію промислового виробу. Вимоги до корисної моделі теж прості - 1) новизна і 2) промислова придатність. При цьому новизна КМ розуміється як світова новизна. Патент на КМ видається без проведення кваліфікаційної експертизи.
 • Патент на винахід. Це вищий пілотаж патентної справи. І далеко не кожен Патентний повірений здатен фахово написати його. Винахід захищає або спосіб (тобто дії матеріальних предметів над матеріальними предметами). Або  конструкцію виробу. Або в ньому допускається ще й з'єднання способу і пристрою для його здійснення. Тому і вимоги до винаходу складніше: 1) новизна, 2) промислова застосовність і 3) винахідницький рівень. При цьому новизна винаходу теж розуміється як світова новизна. Охоронний документ на винахід видається тільки після проведення кваліфікаційної експертизи.