Міжнародна реєстрація торгової марки з нами - Легко та Просто!
Міжнародна реєстрація торгової марки за Мадридською системою має дуже важливу перевагу: одна міжнародна Заявка може охопити десятки країн! Ця процедура можлива у всіх державах-учасниках Мадридської Угоди або Мадридського Протоколу. Перелік держав, учасників Мадридської Угоди та Мадридського Протоколу для міжнародної реєстрації товарних знаків є на ще одному нашому сайті tm.ua
Зателефонуйте на 093 300 20 60, або напишіть у Viber чи у Telegram
Важливо:
- Всі торгові марки мають виключно територіальну дію. Тобто, якщо Вашу ТМ зареєструвати в Україні, то вона діє тільки в Україні.
- Отримання прав на ТМ в будь-якій країні світу вимагає обов'язкового проходження процедури в цій конкретній країні.
- Використання Мадридської системи можливе тільки для тих позначень, які вже зареєстровані або подані на реєстрацію в Україні
- Подати Заявку можуть українські як юридичні, так і фізичні особи. Також Заявку можуть подавати особи, які мають постійне місце знаходження (бізнес, посвідку на проживання) в Україні.
- Знак, який заявляється, повинен мати можливість подальшої його публікації в графічній або словесній формі.
Переваги міжнародної реєстрації торгової марки за Мадридською системою
- Міжнародна реєстрація ТМ має таку ж силу, як і реєстрація за національною процедурою.
- Тільки одна заявка на ТМ - але вона діє в декількох країнах.
- Оплату мит у швейцарських франках за реєстрацію торгової марки в ВОІВ (WIPO) в Женеву ми беремо на себе. Ви ж за реєстрацію платите нам в гривнях - і ніяких проблем з конвертацією і переказом.
- Якщо протягом певного терміну (12 або 18 місяців) відповідне Національне відомство зазначеної країни не відмовило в наданні охорони цій ТМ, то такій ТМ автоматично надається охорона.
- Для подальшого розширення кількості заявлених країн не потрібна нова Заявка. Розширення країн реєстрації може бути зроблено шляхом територіального поширення на інші країни по тій реєстрації, що вже існує.
- Термін охорони Міжнародної торгової марки - 10 років. Причому такий термін є однаковим для всіх країн, в яких отримана охорона. Цей термін може бути продовжений необмежену кількість разів на наступні періоди в 10 років.
Вартість реєстрації ТМ за Мадридською системою
Стандартні мита та оплати:
- За подачу чорно-білого знака мито складе 653 CHF (Швейцарські франки). При цьому знак заявляється від одного до трьох класів МКТП.
- За подачу кольорового знака мито складе 903 CHF. При цьому знак заявляється від одного до трьох класів МКТП.
- За зазначені класи МКТП понад 3-х мито складе 100 CHF за кожен заявлений клас понад 3-х.
- За зазначені держави (мито за кожну заявлену державу) становить 100 CHF (із застереженням, що є держави, які мають індивідуальні мита).
- Держзбір в Україні за подачу міжнародної заявки становить - 2400 грн>.
- Вартість послуг Патентного повіреного за підготовку та подачу Заявки - від 10000 грн.
Приклад розрахунку загальної вартості по подачі міжнародної заявки на 05.05.2022
Ситуація:
а) Проведена попередня перевірка торгової марки в Україні.
б) Заявка на знак подана в Україні за двома класами МКТП.
в)Оплачено держзбір по подачі заявки.
г) Заявлений знак - чорно-білий, словесний.
д) Знак заявляється в наступні держави: Austria, Bulgaria, Czech Republic, Switzerland, France, Germany, Hungary (всього - 7).
Рахуємо:
- Основне мито складе 653 CHF
- Додаткова оплата за 7 зазначених держав становить 700 CHF.
- Додаткове мито за заявлені класи не стягується, тому що у нас в прикладі заявлено для 2-х класів МКТП
- Держзбір в Україні за подання міжнародної Заявки становить 2400 грн.
- Вартість послуг Патентного повіреного становить 10000 грн.
Як легко і просто почати роботу?
Для початку міжнародної процедури Ви можете подзвонити на 093 300 20 60. Або можете написати на наш Viber чи Telegram. Також можна написати електронного листа в Агентство по e-mail info@uatm.ua.
Ми будемо раді працювати для Вас!
Право на заявку, мова, країна походження, заявник.
Стаття 9 Мадридської Угоди дозволяє державам, які є одночасно учасниками Угоди та Протоколу, подавати заявки одразу після національної (базової) реєстрації. А ось Протокол дозволяє це робити лише на основі національної (базової) Заявки. Таким чином, через те, що Україна входить і в Угоду, і в Протокол, досить подати Заявку на знак в Україні та можна подавати міжнародну заявку. Мадридська угода і Протокол як діяли, так і продовжують діяти паралельно. Але в практичному плані дія тільки Угоди обмежена. Згідно з нею міжнародні заявки можна подавати тільки в 7 країн, пов'язаних в цей час тільки Угодою. Це - Алжир, Боснія і Герцеговина, Єгипет, Казахстан, Ліберія, Судан і Таджикистан. А ось до Протоколу входять понад 100 держав. Зрозуміло, що Протокол - зручніше, тому він переважно і застосовується.
Мови Заявки. Згідно зі статтею 9 sexies є можливість використання як в Мадридській угоді, так і в Протоколі не тільки французької мови, але і на додаток до неї - англійську та іспанську.
Країна походження для міжнародної Заявки.
Відповідно до протоколу заявник має вільний вибір щодо визначення країни походження. Цей вибір може бути зроблений на підставі:
- За місцем знаходження підприємства або реєстрації бізнесу.
- Свого місця проживання.
- Свого громадянства.