Реєстрація торгової марки

Домен UA і торгова марка - від тих, хто зареєстрував їх найбільше в Україні

З нами торгову марку (ТМ) і домен UA отримали більш ніж 800 Клієнтів. Ми давно і дуже добре знаємо, що і як треба робити, щоб отримати відмінну українську адресу! Ми отримаємо доменне ім'я саме для Вас!

Приклади супер-адрес і ТМ, зареєстрованих нами для наших клієнтів:

домен ua

Одно-символьні адреси: b.ua, c.ua, d.ua, h.ua, f.ua, y.ua, i.ua, k.ua, m.ua, n.ua, o.ua, p.ua, s.ua, u.ua, w.ua, v.ua, z.ua. відповідно, ми зареєстрували і стільки ж одно-буквених торгових марок. Повірте, що зареєструвати ТМ, яка складається їх однієї літери - вельми непросте завдання!    

Топ-домени: це такі елітні адреси як internet.ua і anekdot.ua, love.ua і strana.ua, turist.ua і moto.ua, deti.ua і mama.ua, не кажучи вже про odnoklassniki.ua або vkontakte.ua - це все наша робота для наших Клієнтів. І ще багато сотень таких же топових адрес-теж наша робота!

Ми впевнені, що отримаємо ТМ і потрібну адресу для Вас!

Правила української зони такі, що якщо ви хочете отримати доменне ім'я виду zzz.ua, то ви повинні мати свідоцтво на таку ж точно ТМ.  Тобто, в знаку має бути слово саме "zzz".  І ніяких інших слів або букв / символів! І ніяк не "zzz1" або "111 zzz". І інших варіантів просто немає. Є свідоцтво на строго " zzz " - отримаєте zzz.ua, немає такого Свідоцтва - нема і zzz.ua! Домен ua без торгової марки отримати неможливо!

Три переваги роботи з нами:    

Регистратор доменов ua

1) Ми в Україні на першому місці за зареєстрованими доменами UA. І перші за кількістю успішних реєстрацій складних або проблемних ТМ. 

2) Наша основна спеціалізація - прискорена реєстрація ТМ для домену UA.

3) Ми вже більше 15 років - офіційний Реєстратор українських  доменних імен. У нас - все в одному місці: У нас реєстрація домену УА на 1 рік коштує 1050 грн. Максимально термін його реєстрації-до закінчення дії вашої ТМ.. Свідоцтво Реєстратора - є справа.

ТЕРМІНИ ТА ВАРТІСТЬ

7-8 месяцІв. Для цього треба буде через 3 місяці після подання Заявки пройти процедуру прискореної експертизи. Вартість процедури в ці терміни точно так само залежить від кількості класів, вартості перевірки, наявності кольору, а також ще додасться вартість прискореної експертизи. Зауважимо, що у комбінованої ТМ прискорена експертиза буде коштувати дорожче.

15-17 месяцІв. Звичайна, не прискорена реєстрація ТМ від дати подачі Заявки і до отримання свідоцтва займає близько 1,5 років. Десь через 12-15 місяців після подачі заявки приходить Рішення про реєстрацію ТМ. І ще пару місяців треба на публікацію і видачу свідоцтва на ваш знак. Вартість такої процедури реєстрації теж складається з: держзбору за подачу заявки на реєстрацію, вартості попередньої перевірки, а також від наявності кольору у заявляється знака.

Коротші терміни в Україні неможливі. 

Реєстрація домену UA - Легко і Просто!

регистрация домена

В Інтернеті діє принцип "Хто перший встав - того і тапки!". Хто перший отримав ТМ і подав заявку на домен УА, той його і отримав. З нами так зробили понад 800 клієнтів. І всі все отримали! :

Попередня перевірка торгової марки    

Якщо ви йдете на прискорену на реєстрацію і платите серйозні гроші, то ризик нарватися на відмову Укрпатенту в реєстрації Вашої ТМ просто недоречний. Адже тоді всі гроші за реєстрацію - на вітер. Треба обов'язково проводити попередню перевірку торгової марки.. В Україні десь 37 млн населення і 15 млн з них - дорослі люди. І що вони хочуть, планують і які позначення вже реєструють - не знає ніхто. Тільки перевірка показує справжню картину і перспективи реєстрації! Те, що зараз потрібного Вам доменного імені немає в мережі Інтернет - говорить тільки про те, що це зараз і  сьогодні на цю хвилину - його немає. А завтра або через тиждень вже може і з'явитися. А термін прискореної реєстрації - 7-8 місяців. Уявляєте, скільки може статися за ці місяці? Так що  -треба перевіряти.  І тільки знаючи, що чекає - вперед і з піснею! :)


ПОРЯДОК РОБОТИ

  • По-перше: ПЕРЕВІРКА ТОРГОВОЇ МАРКИ.

а) Щоб почати процес отримання потрібного імені (адреси), треба повести перевірку.  Щоб почати перевірку, Ви повинні скачати архів, розархівувати, вибрати і заповнити відповідну Анкету. Її треба відправити на наш e-mail.. Як варіант, також можна запросити ці документи по телефону чи через  Форму замовлення. У будь-якому випадку ми у відповідь по e-mail відправляємо Вам відповідну Анкету для юр або фізособи. Ви заповнюєте цю Анкету і надсилаєте її нам по e-mail назад. 

б) Ми по e-mail, телефону або Skype узгодимо класи для реєстрації та перевірки ТМ, після чого надішлемо Вам Комерційну пропозицію по вартості потрібної вам процедури і Довіреність. 

в) Далі-починається попередня перевірка. Вартість: перевірки для домену = від 1500 грн (адже ми перевіряємо всі 45-ть КЛАСІВ!) Якщо треба буде перевіряти загальновживані слова (ТУР, ЕКО, СУПЕР і т. п,) то вартість перевірки подвоюється. За результатами її ми зможемо визначити стратегію і перспективи отримання потрібного імені.

  • По-другеп: ПОДАННЯ Заявки та УСКОРЕНА експертиза.

а) Ви оплачуєте держзбір за подачу Заявки

б) Ми готуємо Заявку і подаємо її в Укрпатент. Відправляємо вам по e-mail подану Заявку на перевірку.    

в)  Через 3 місяці Ви оплачуєте послуги з прискореної експертизи. Ми замовляємо Укрпатенту прискорену експертизу Заявки. Вона триває три місяці від дати її замовлення.

  • По-третє: Отримання Свідоцтва

Після прийняття рішення по вашій ТМ оплачується держзбір за публікацію і держмито за видачу Свідоцтва. Але саме Свідоцтво буде отримано ще через 1-1, 5 місяці. Така сумна реальність: немає публікації-немає і Свідоцтва. В Україні бюлетень зареєстрованих знаків публікується 2 рази на місяць.

  • Четверте: ДОМЕН UA.

Миттєво після отримання номеру Вашого Свідоцтва та сплати за 1 рік делегування імені ми відправимо заявку на його реєстрацію. Делегується воно через 1-2 дні посля відправлення нами заявки.

Домен UA - Ваш!

  • Вартість реєстрації імені (тільки за наявності № Свідоцтва Вашої ТМ). 

У нас реєстрація домену УА на 1 рік коштує 1050 грн. Максимально термін його реєстрації - до закінчення дії вашої ТМ..