Реєстрація торгової марки

Патентний повірений, Адвокат Яна КОНДРАТЮК. Дзвоніть 093-300-2060. Наш Viber або Telegram>. info@uatm.ua

Патент на винахід, корисна модель та промисловий зразок

Кваліфіковані та досвідчені Патентні повірені нашого Агентства пропонують Вам отримати  патент на винахід, патент на корисну модель та свідоцтво на промисловий зразок. Наші спеціалісти проведуть:
- Попередню оцінку патентоспроможності Вашого об'єкта промислової власності;
- Патентний пошук для перевірки новизни та  рівня техніки;
- Складуть усі документи Заявки, у тому числі складуть формулу, опис та реферат Заявки;
- Подадуть   правильно оформлену заявку в НОІВ;
- Дадуть відповідь на Запит НОІВ при необхідності;
- Отримають сам охоронний документ і надішлють його Вам.

Як отримати патент на винахід?
Зателефонуйте 093 300 20 60 або напишіть у Viber або Telegram

ПОРЯДОК РОБОТИ ІЗ ЗАЯВНИКОМ:

1
Заявник (майбутній володар прав) або Автор (Винахідник) можуть написати нам у  Viber або у Telegram, а також може зателефонувати нам 093 300 20 60. Нам треба знати: контактну особу за цією Заявкою, контактний мобільний телефон та e-mail. Найголовніше — описати нам суть Вашого замовлення. А також про який об'єкт йдеться, галузь знань, у чому полягає новизна Вашого технічного рішення, яке завдання вирішує це нове технічне рішення тощо. Якщо у Вас є фото, відео, схеми та креслення – ми раді будемо їх отримати. Телефоном багато суттєвих моментів складно зрозуміти, тому будуть важливі будь-які матеріали про Ваше рішення.
2
Ми в Viber, Telegram або по email  надсилаємо Вам спеціальну Форму для ознайомлення з об'єктом патентування (винахід та корисна модель) або реєстрації (промисловий зразок).  
Ви її заповнюєте та надсилаєте її нам назад. Фахівці Агентства проводять попередній аналіз об'єкта та подають рекомендації щодо способів його захисту, порядку роботи, пропонують розрахунок витрат, проєкт Договору на надання юридичних послуг.
3
Після погодження порядку робіт та їх вартості підписується Договір. Передплата наших послуг за Договором складає 100%.
Вартість підготовки документів у стандартному випадку:
- Патент на винахід = 20.000 грн. Стандартний випадок — це рішення з одним незалежним пунктом формули. Звичайно, якщо незалежних пунктів буде більше, то і вартість може зрости. Зверніть увагу, що процес патентування передбачає попередній патентний пошук аналогів і визначення прототипу (скорочено — Пошук). Це складний процес, який вимагатиме від Вас активної участі.
- Патент на корисну модель15.000 грн.  Процес отримання охоронного документа у цьому випадку значно простіше – немає Кваліфікаційної експертизи.  Стандартний випадок — це ;рішення з одним незалежним пунктом формули. Звичайно, якщо незалежних пунктів буде більше, то і вартість може зрости. Процес отримання патенту на Корисну модель також передбачає попередній пошук аналогів та визначення прототипу. Це складний процес, який вимагатиме від Вас активної участі.
Промисловий зразок5.000 грн. Попередній пошук промзразків зазвичай не проводиться. Але ми можемо провести для Вас такий пошук цієї процедури, як окрему послугу.
4
Виконуються роботи з дослідження об'єкта. та оформлення документів на державну реєстрацію:
- Проводиться аналіз об'єкта. та визначення варіантів його захисту;
- Проводиться класифікація технічних рішень об'єкта відповідно до МПК чи МКПЗ;
- Проводяться патентний пошук, підбір аналогів та визначення прототипу; 
- Визначаються форми подання технічного рішення на реєстрацію;
- Оформляються документи Заявки (опис, формула, креслення, реферат) відповідно до "Правил складання та подання заявки";
- Відбувається подача Заявки до Укрпатенту; (УКРНОІВІ) з реєстрацією дати подання заявки та з отриманням Розписки.
- Відбувається оплата зборів за подання заявки та проведення експертиз. 
5
УКРНОІВІ встановлює дату (пріоритет) Заявки та надсилає нам Розписку про реєстрацію Заявки з підтвердженням дати пріоритету. Це Розписка  або її копія передається по email (пересилається рекомендованим листом) Заявнику.
6
Агентство супроводжує Формальну експертизу Заявки та приймає певні рішення або надає відповідні додаткові документи на запити експерта.
7
По патенту на корисну модель та по заявці на промисловий зразок видача охоронного документа відбувається на підставі рішення Формальної експертизи. Якщо це винахід, то УКРНОІВІ спочатку публікує  Заявку в офіційному бюлетені «Промислова власність», потім сплачується і замовляється Кваліфікаційна експертиза. А вже за результатами такої Кваліфікаційної експертизи видається або не видається патент. 
8
Терміни патентування та реєстрації.
Заявка на промисловий зразок розглядається у середньому 7-9 місяців.
Патент на корисну модель ми отримаємо за 7-8 місяців.
Патентування винаходу займає не менше від 1 до 1,5 і більше років.
9
Особливості роботи щодо винаходу.
Після рішення Формальної експертизи та відповідної оплати НОІВ проводить Кваліфікаційну експертизу того технічного рішення, яке заявлено.
Агентство супроводжує Кваліфікаційну експертизу Заявки та приймає певні рішення або надає відповідні додаткові документи на запити експерта. У разі незгоди Заявника з Рішеннями експертизи Агентство (при оплаті цих послуг Замовником) може оскаржити Рішення в установленому порядку, тобто. в Апеляційній палаті або суд. 
УКРНОІВІ приймає та надсилає нам Рішення про видачу охоронного документа. Агентство оплачує державне мито та надає відповідний документ в УКРНОІВІ (згідно з Декретом КМУ «Про державне мито»).
УКРНОІВІ проводить державну реєстрацію та публікує відомості про видачу Патенту в офіційному бюлетені «Промислова власність» та видає Агентству охоронний документ.  Як правило після закінчення 1-1,5 місяця після Рішення та оплати державного мита.
10
Ми надсилаємо заявнику отриманий Патент або Свідоцтво.
Важливо!
За патентами та свідоцтвами сплачуються щорічні збори за підтримку їх у силі.
Ви повинні або самі їх щорічно оплачувати або доручити це нам.
Відсутність щорічної оплати призводить до того, що охоронний документ припиняє свою дію. І відновити його, швидше за все, вже неможливо.
11
На замовлення Заявника ми виконуємо дії щодо правового супроводу:
- Складання Ліцензійних договорів;
- Передача прав;
- Захист прав власника у досудовому порядку та в суді. 
12
Міжнародне патентування Патент на винахід та Промисловий зразок.
За бажанням Заявники ми можемо: - Провести патентування винаходу в іноземних державах відповідно до Договору про патентну кооперацію (PCT);
- Отримати Промисловий зразок Євросоюзу.
- Провести міжнародну реєстрацію Промислового зразка за Гаазькою конвенцією (Женевський акт Гаазької угоди про міжнародну реєстрацію промислових зразків).