Реєстрація торгової марки

Патентний повірений, Адвокат Яна КОНДРАТЮК. Дзвоніть 093-300-2060. Наш Viber або Telegram>. info@uatm.ua

Домен UA та торгова марка - від тих, хто зареєстрував їх найбільше в Україні

З нами торгову марку (ТМ) та домен UA отримали більш ніж 800 Клієнтів. Ми давно та дуже добре знаємо, що та як треба робити, щоб отримати відмінну українську адресу! Ми отримаємо доменне ім'я саме для Вас!

Приклади суперадрес та ТМ, зареєстрованих нами для наших клієнтів:

домен ua

Односимвольні адреси: b.ua, c.ua, d.ua, h.ua, f.ua, y.ua, i.ua, k.ua, m.ua, n.ua, o.ua, p.ua, s.ua, u.ua, w.ua, v.ua, z.ua. відповідно, ми зареєстрували й стільки ж одно-буквених торгових марок. Повірте, що зареєструвати ТМ, яка складається їх однієї літери це вельми непросте завдання!    

Топ-домени: це такі елітні адреси як internet.ua та anekdot.ua, love.ua та strana.ua, turist.ua та moto.ua, deti.ua та mama.ua - це все наша робота для наших Клієнтів. Та ще багато сотень таких же топових адрес, то теж наша робота!

Ми впевнені, що отримаємо ТМ і потрібну адресу для Вас!

Правила української зони такі, що якщо Ви хочете отримати доменне ім'я виду zzz.ua, то Ви повинні мати Свідоцтво на таку ж точно ТМ.  Тобто, в знаку має бути слово саме "zzz".  І ніяких інших слів або букв / символів: ні "zzz1" або "111 zzz". Інших варіантів просто немає. Є свідоцтво на ТМ "zzz" - отримаєте zzz.ua, немає такого Свідоцтва - нема і zzz.ua! Домен ua без торгової марки отримати неможливо!

Три переваги роботи з нами:    

Регистратор доменов ua

1) Ми в Україні на першому місці за зареєстрованими доменами UA. Та перші за кількістю успішних реєстрацій складних або проблемних ТМ. 

2) Наша основна спеціалізація - прискорена реєстрація ТМ для домену UA.

3) Ми вже більш як 15 років - офіційний Реєстратор українських  доменних імен. У нас - все в одному місці: У нас реєстрація домену УА на 1 рік коштує 2100 грн. Максимально термін його реєстрації - до закінчення дії вашої ТМ. Наше Свідоцтво Реєстратора ми виклали справа на цій сторінці.

ТЕРМІНИ ТА ВАРТІСТЬ

7-8 місяців. (Важливе застереження! Нажаль, на час воєнного стану рішенням державних органів процедура прискорення тимчасово призупинена!). Для цього треба буде через 3 місяці після подання Заявки пройти процедуру прискореної експертизи. Вартість процедури в ці терміни точно так само залежить від кількості класів, вартості перевірки, наявності кольору, а також ще додасться вартість прискореної експертизи. Зауважимо, що у комбінованої ТМ прискорена експертиза буде коштувати дорожче.

15-18 місяців. Звичайна, не прискорена реєстрація ТМ від дати подачі Заявки та до отримання свідоцтва займає близько 1,5 років. Десь через 15-18 місяців після подачі заявки приходить Рішення про реєстрацію ТМ. І ще пару місяців треба на публікацію і видачу Свідоцтва на Ваш знак. Вартість звичайної процедури теж складається з: держзбору за подачу заявки, вартості попередньої перевірки, а також від наявності кольору у того знака, який заявляється.

Коротші терміни в Україні неможливі. 

Реєстрація домену UA - Легко і Просто!

регистрация домена

В Інтернеті діє принцип "Хто перший встав - того і тапки!". Хто перший отримав ТМ і подав заявку на домен УА, той його й отримав. З нами так зробили понад 800 клієнтів. І всі все отримали!

Попередня перевірка торгової марки    

Якщо Ви йдете на прискорену на реєстрацію і платите серйозні гроші, то ризик нарватися на відмову Укрпатенту (УКРНОІВІ) в реєстрації Вашої ТМ просто недоречний. Адже тоді всі гроші за реєстрацію - на вітер. Треба обов'язково проводити попередню перевірку торгової марки. В Україні десь 37 млн населення і 15 млн з них - дорослі люди. І що вони хочуть, планують і які позначення вже реєструють - не знає ніхто. Тільки перевірка показує справжню картину і перспективи реєстрації! Те, що зараз потрібного Вам доменного імені немає в мережі Інтернет - говорить тільки про те, що це зараз і  сьогодні на цю хвилину - його немає. А завтра або через тиждень вже може і з'явитися. А термін прискореної реєстрації - 7-8 місяців. Уявляєте, скільки може статися за ці місяці? Так що треба перевіряти.  І тільки знаючи, що чекає - вперед та з піснею! :)


ПОРЯДОК РОБОТИ

  • По-перше: ПЕРЕВІРКА ТОРГОВОЇ МАРКИ.

а) Щоб почати процес отримання потрібного імені (адреси), треба повести перевірку.  Щоб почати перевірку, Ви повинні звантажити архів, розархівувати, вибрати та заповнити відповідну Анкету. Її треба відправити на наш e-mail. Як варіант, також можна запросити ці документи телефоном або у будь-якому месенджері (Viber чи Telegram) У будь-якому випадку ми у відповідь по e-mail відправляємо Вам відповідну Анкету для юр або фізособи. Ви заповнюєте цю Анкету і надсилаєте її нам по e-mail назад. 

б) Ми по e-mail, телефону або у Viber чи Telegram узгодимо класи для реєстрації та перевірки ТМ, після чого надішлемо Вам Комерційну пропозицію по вартості потрібної вам процедури та Довіреність. 

в) Далі - починається попередня перевірка. Вартість: перевірки для домену = від 1500 грн (адже ми перевіряємо всі 45-ть КЛАСІВ!) Якщо треба буде перевіряти загальновживані слова (ТУР, ЕКО, СУПЕР тощо) то вартість перевірки подвоюється. За результатами її ми зможемо визначити стратегію і перспективи отримання потрібного імені.

  • По-друге: ПОДАННЯ Заявки та ПРИСКОРЕНА експертиза.

а) Ви оплачуєте держзбір за подачу Заявки

б) Ми готуємо Заявку і подаємо її в Укрпатент (УКРНОІВІ). Відправляємо вам по e-mail подану Заявку на перевірку.    

в)  Через 3 місяці Ви оплачуєте послуги з прискореної експертизи. Ми замовляємо Укрпатенту (УКРНОІВІ) прискорену експертизу Заявки. Вона триває три місяці від дати її замовлення.

  • По-третє: Отримання Свідоцтва

Після прийняття рішення по вашій ТМ оплачується держзбір за публікацію і держмито за видачу Свідоцтва. Але саме Свідоцтво буде отримано ще через 1-1, 5 місяці. Така сумна реальність: немає публікації - нема і Свідоцтва. В Україні бюлетень зареєстрованих знаків публікується 1 раз на тиждень.

  • Четверте: ДОМЕН UA.

Миттєво після отримання номера Вашого Свідоцтва та сплати за 1 рік делегування імені ми відправимо заявку на його реєстрацію. Делегується воно через 1-2 дні після відправлення нами заявки.

Домен UA - Ваш!

  • Вартість реєстрації імені (тільки за наявності № Свідоцтва Вашої ТМ). 

У нас реєстрація домену УА на 1 рік коштує 2100 грн. Максимально термін його реєстрації - до закінчення дії вашої ТМ.