Регистрация торговой марки

Патентный поверенный, Адвокат Яна КОНДРАТЮК. Звоните: 093-300-2060. Наш Viber и Telegram. info@uatm.ua

Вітчизняні торговельні марки за межами України - перемога за нами!

25.05.2022 17:32:05

Понад 7 мільйонів українців були змушені покинути свій дім та рідну державу від початку війни. Проте і за межами України вони намагаються розвивати, поширювати та захищати власні продукти.  Навіть в цей непростий час українці сповнені не руйнуванням, а творенням та підтримкою нового та унікального. А ми, як завжди, продовжуємо боронити свій фронт – захист прав інтелектуальної власності.

Міжнародна реєстрація бренду за межами України (Мадридська система).
Навесні нами було подано на реєстрацію дві міжнародні торговельні марки:
Торговельна марка Wooow1. ТМ «Wooow!» (Міжнародна реєстрація № 1674562) була подана в  Болгарії, Литві, Латвії та Румунії для товарів для свят 28-го та 30-го класів МКТП: іграшок та солодощів.Торговельна марка PAAR
2. ТМ «PAAR» (Міжнародна реєстрація № 1674293) була подана в Канаді, Китаї, Великобританії та Сполучених Штатах Америки для товарів 34-го класу: електронних цигарок. Ба більше, по цій торговельній марці ми були вимушені звернутися до колег із Китаю, адже права нашого Клієнта були порушені. Як відомо, Китай – найбільший в світи виробник електротоварів. Продукт нашого клієнта (це – електронні цигарки) також виробляється на китайському заводі. Тож, уявіть наше здивування, коли ми виявили заявку на території Піднебесної із точним відтворенням оригінального написання бренду нашого Клієнта, яка була подана на ім’я заводу…  Але ж на те і потрібні спеціалісти – ще на етапі формулювання проблеми, ми вже можемо запропонувати шляхи її вирішення! Було рекомендовано та обрано заперечувати проти тої заявки шляхом складанні та подання аргументованої Претензії (Заперечення проти реєстрації).  І хоч на сьогодні розгляд нашої Претензії триває, ми – українці, і точно знаємо хто переможе!)

Європейський шлях українських торговельних марок.
Торговельна марка PAARТакож нами було подано на реєстрацію дві торговельні марки в Євросоюзі. Наш клієнт – відомий в Україні виробник комп’ютерної техніки під торговельними марками «ARTLINE» та «OVER LORD». А інший наш клієнт вже отримав Сертифікат про успішну реєстрацію в ЄС ТМ «CLUST UNITED TEAM». До слова, реєстрація тривала 6 місяців. 

А як там наші бренди у США?
Торговельна марка SDTESTЩе з гарних новин – ми успішно оскаржили в США досить важку попередню відмову та отримали Свідоцтво про реєстрацію торговельної марки «sdtest». Цікавий портал із тестуванням, який було створено за книгою «Спіральна динаміка. Керуючи цінностями, лідерством та змінами у XXI столітті» По цьому ж тесту планується також і реєстрація авторського права. 

І на останок хочеться сказати – споживайте вітчизняний продукт навіть за межами рідної Неньки! А ми будемо раді допомогти Вам із захистом Ваших прав, як в Україні, так і у світі!
Добре – бо українське!)

© 2022,  Адвокат, Патентна повірена Яна Кондратюк


Еще новости на эту тему:  Ми працюємо, незважаючи ні на що!