Реєстрація торгової марки

Патентний повірений, Адвокат Яна КОНДРАТЮК. Дзвоніть 093-300-2060. Наш Viber або Telegram. info@uatm.ua

Терміни та вартість реєстрації торгової марки

срок регистрации торговой марки

ТЕРМІНИ реєстрації торгової марки

Термін реєстрації ТМ повинен максимально точно відповідати завданням Вашого бізнесу. 
Наприклад, якщо Ви плануєте розпочати випуск продукції або надання послуг відразу після відкриття підприємства, або якщо Вам потрібен домен UA, то діяти треба за принципом: "Хто перший встав, того й тапки!" А тому треба якнайшвидше подати Заявку! При цьому ми готові подати заявку в той же день протягом 1 години після оплати цієї послуги. А оскільки згідно із законодавством Ваші права на ТМ починають діяти від дати подання Заявки, то чим швидше отримати необхідні права, тим краще! 

Як швидко зареєструвати ТМ?
Зателефонуйте 093 300 20 60 або напишіть у Viber чи у Telegram

Сам термін реєстрації ТМ у наших  Патентних повірених - найкоротший . Плюс 20 років досвіду та більше 5.200 успішно зареєстрованих ТМ та сотні доменів UA - тому доказ. Досвід – це досвід! Отже, про терміни:

•  Швидка реєстрація за 7-7,5 місяців. Важливе застереження: на період воєнного стану таку реєстрацію призупинено рішенням державних органів.

•  1,5 - 2 роки. Це стандартна, звичайна процедура. 

ВАРТІСТЬ процедури:

  • ПЕРЕВІРКА торгової марки. Вартість перевірки залежить від термінів її проведення, числа класів, що перевіряються та виду Знака. Мінімально - 2000 грн.  Термін, як правило, це - 3-4 робочих дні.
  • ДЕРЖЗБОРИ за подачу заявки на реєстрацію торгової марки. Величина держзборів залежить від кількості класів для реєстрації цієї ТМ. Якщо коротко, то за кожен клас реєстрації треба оплачувати держзбір 3000 грн при електронній заявці чи 4000 грн при паперовій заявці.
  • НАЯВНІСТЬ КОЛЬОРУ у знака, який заявляється на реєстрацію. Держзбір за подачу ТМ на реєстрацію в кольорі дає ще плюс 750 грн до вартості при електронній заявці.
  • НАШІ ПОСЛУГИ з підготовки, оформлення та подачі Заявки на реєстрацію, це - 2500 грн
  • СВІДОЦТВО - його отримання коштує мінімально 1885 грн.
  • У ПІДСУМКУ мінімально: 2000 + 3000 + 2500 + 1885 = 9385 грн
Замовте реєстрацію ТМ за телефоном 093 300 20 60, у Viber або у Telegram.

Юридичні нюанси реєстрації ТОРГОВОЇ МАРКИ

Хто може бути власником ТМ.
  • Власник ТМ, тобто особа, яка може реєструвати на себе ТМ в Україні, це юридична або фізична особа. 
  • Реєструвати ТМ в Україні можуть як резиденти, так і нерезиденти.
  • Кількість ТМ в однієї особи законом не обмежується. І ми радимо заздалегідь зареєструвати собі хороші назви - слова - імена в тих видах діяльності (в тих класах), які Ви ще тільки плануєте на майбутнє. З тієї причини, що хороших назв, слів або Імен для знака - не так вже й багато.
Вимоги до позначення.
  • Основна вимога до знаку, який заявляється: він повинен відповідати законодавству України. Тобто підлягати реєстрації відповідно до Закону "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" та "Правил складання та подання заявки на реєстрацію знака для товарів і послуг". Реєстрація знаків має певні обмеження. І найголовніше з них - Ваше позначення повинно відрізнятися як від уже зареєстрованих знаків, так і від знаків, тільки поданих на реєстрацію.
  • Знаки реєструються щодо конкретних товарів і послуг в точно зазначених класах. Тому права діють саме щодо тих товарів і послуг, які зазначені у Свідоцтві. Спочатку ці класи та товари / послуги в них вказуються в Заявці на реєстрацію. Обмовимося, що Закон робить застереження щодо дії зареєстрованої ТМ також на споріднені товари або послуги. Але це досить специфічних питання, тому ми не будемо його глибоко розглядати в рамках цього сайту.
Класи для реєстрації торгової марки (товарного знака).
  • Класи для реєстрації ТМ - це певні групи товарів і послуг. Під егідою Всесвітньої організації інтелектуальної власності на такі групи розбиті всі мислимі і немислимі товари і послуги. Це так звана Міжнародна класифікація товарів і послуг для реєстрації знаків (МКТП). Всього класів МКТП - 45. Фізично Класифікатор являє собою п'ять томів трисантиметрової товщини, формату стандартного аркуша А4, надрукованих дрібним шрифтом. На цьому сайті електронна версія Класифікатора товарів і послуг для реєстрації знаків викладена зліва в меню сайту.
  • Товари для цілей реєстрації товарних знаків об'єднані в досить об'ємні групи. Критерії групування (класифікації) товарів - за функцією, призначенням або матеріалом товару. Класи товарів йдуть з 1-го по 34-й клас.
  • Послуги для реєстрації знаків класифіковані за типами, видами, призначенням або області діяльності. Класи послуг - з 35-го по 45-й клас.
  • Визначення класів МКТП для реєстрації - це завдання Патентного повіреного. Класи ми визначаємо виходячи зі змісту заповненої Вами та надісланої нам Анкети-замовлення. Самодіяльність у визначенні класів МКТП небезпечна: або ви не отримаєте ті права, на які розраховуєте, або ваші права на ТМ зможуть обійти, або Ви витратите багато зайвих грошей на непотрібні класи.
Міжнародна реєстрація торгової марки.
  • Після подачі в Україні заявки на реєстрацію може бути розпочата міжнародна реєстрація Вашого знака. І тоді Ваша ТМ отримає реєстрацію практично в будь-якій з промислово розвинених країн світу. Така міжнародна процедура відбувається зараз, в основному, по Мадридському Протоколу про міжнародну реєстрацію  знаків. Реєстрація за Мадридською Угодою втратила своє значення.
Захист прав у суді.
Домен UA.
  • Особливий попит мають ті ТМ, яким відповідає хороший домен UA.
Промисловий зразок.